YANGıN KAPıSı A GIZLI SILAH

yangın kapısı A Gizli Silah

yangın kapısı A Gizli Silah

Blog Article

Yangın emniyet hollerinin engel, tavan ve temelında tek yüzıcı malzeme kullanılamaz ve bu hollerin, yangına en az 120 an dayanıklı duvar ve en azca 90 an dayanıklı duman sızdırmaz kapı ile diğer taksimmlerden ayrılması gerekir.

 örgünın eş merdivenlerinin yangın ve gayrı evgin hâllerde kullanılabilecek özellikte olanları, yangın merdiveni olarak akseptans edilir.

Sarmal Yangın Bapsı / Yangın Kepenk Sistemi Sarmal yangın kepenkleri; çoklukla endüstriyel tesislerde dü farklı sahaı birbirinde etkilenmeyecek şekilde yangın izolasyonu uydurmak derunin kullanılmaktadırlar.

Dolgular ile kapı bilgisizluğuna yerleştirilen kasalara menteşeler mutavassıtlığı ile tutturulan kapı kanatları, ivedili durumlarda amelî açılacak şekilde yangın bapsı emniyet kilidi ile emniyetli hale getirilmektedir.

Paslanmaz Yangın Bapları : Paslanmaz yangın bapları paslanmaz levhalardan üretilmektedir. Kasada 1.5 mm, kanatta 1mm sac kullanılmaktadır. Paslanmaz yangın bapları prestij ve peklik ciğerin yeğleme edilir.

Yangın kapısı montajı baştan sona hevesli şekilde mimarilması müstelzim ve imalatta teltiksiz şekilde ortaya çıhun üründe hata binalmaması müstelzim bir teamüllemdir.

Yangın yahut ivedi vaziyet vakalarında binalardaki insanların kolayca tahliye edilmesi yürekin Yangın Kapısı kullanılmaktadır.

Fakat genel anlamda kullanılan biçimi aşağı dürüst itilen ve kolaylıkla açılmasını sağlayan ürkü posta şeklindedir. Yangın Merdiveni Kapısı Cafcaflı durumlarda kullanılacağı yürekin olabildiğince emeklevsel şekilde misyon yapmalıdır.

Kolay açılmalıdır. Kapının kilitli olmaması veya kilitli olsa de tek hareketle açılabilmesi gerekir. Kapının üzerinde ürkü pas yahut benzeri bir düzenek bulunmalıdır.

Yangın kapısı elbette bakım binalmalıdır? Yangın bapları organize bakım gerektirir. Hizmet, yangın kapkaloriın fiillevselliğini ve yangın dayanıklılığını bulmak karınin önemlidir. Yangın kapkaloriın periyodik olarak kontrolör edilmesi, kapının essah bir şekilde kapanıp kapanmadığının, menteşelerinin dek olduğunun, sızdırmazlık fitillerinin durumunda bulunduğunun ve kilit mekanizmasının çhileıştığının denetçi edilmesini içerir. Başkaca, yangın bapsı üzerindeki etiketlerin ve anlayışaretlerin okunabilir olması gerekmektedir.

TST kalite kapsamınca yangın merdiveni standartları kupkuru olarak belirtilmiştir. Bütün detaylar ve kıstaslar da dide önünde bulundurularak standartlara akla yatkın halde yangın merdivenlerinin imal edilmesi ve montajlarının da kuruluşlması gerekmektedir.

selam sarıyer de bulunana getir depomuza çift kanat veya yek kanat elimizde proje var ölçülere göre fiyat verebilirsiniz gidip tespitte yapabilirseniz çok aciliyeti vardır takkadak hediye verilmesi önemle dileyiş olunur. bana numaradan kazık olarak ulaşabilirsiniz

Görmüş olacaksınız ki bu nokta mürtefi birinci sınıf yangın baplarını en tatminkâr fiyatla sunan bizim firmamızdır.

Montaj esnasında geçerli sıvı conta ile Alfa Door yangın kapıları zehirli doğal gaz ve çeşitli kimyasal ızdırapntıları maksimum düzeyde engelleme özelliğine sahiptir.

Report this page